Yükleniyor

Genya Otel, Bursa Otel , Gemlik Otel , Kurşunlu Otel, Bursa Pansiyon, Kurşunlu Pansiyon, Gemlik Pansiyon, Gemlik Restorant, Gemlik Cafe, Kurşunlu Restorant, Kurşunlu Cafe, Genya Otel, Genya Restoran, Gemlik Genya Otel, Gemlik Genya Restorant, Gemlik Kurşunlu Otel, Gemlik Genya Otel Cafe Restorant, genyaotel.com, www.genyaotel.com

Genya Hotel

Genya Bursa Otel, turizm sektöründe tecrübeli ve kaliteli hizmetini, uluslararası çağdaş otelcilik anlayışı, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek modern bir şehir otelinin gerektirdiği donanımla profesyonel hizmet vermektedir.

Gemlik'in merkezinde konumlanan “Genya Otel”,  bölgeye getirdiği dinamizm ve profesyonel kadrosu ile misafirlerine kendilerini evlerinde gibi hissettirecek!

Tecrübe, profesyonellik ve kaliteli hizmet anlayışımız ile Genya Bursa Hotel ailesi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Odalarımız

Otel Tesis Özellikleri

Ücretsiz Wifi

Uydu TV

24 Saat Sıcak Su

Hijyen Havlu

Emanet Kasası

Günlük Kat Hizmeti

Terlik

Şampuan

Saç Kurutma Makinesi

7/24 Resepsiyon Hizmeti

Sigara İçilmeyen Odalar

Ücretli Hizmetlerimiz

Kuru Temizleme

Ütü

İlave Yatak

Çay ve Kahve Serisi

Yiyecek ve içecek hizmetleri

Özel otopark

Genya Otel, Genya Restoran, Gemlik Genya Otel, Gemlik Genya Restorant, Gemlik Kurşunlu Otel, Gemlik Genya Otel Cafe Restorant, genyaotel.com, www.genyaotel.com